15-letni zapaśnik PTC – Jakub Białkowski zdobył złoty medal w kategorii 73 kg podczas XVI Ogólnopolskiego Turnieju Mikołajkowego Uczniowskich Klubów Sportowych w zapasach w stylu klasycznym. Zawody zostały rozegrane 4 i 5 grudnia we Wrocławiu. Dla młodego zapaśnika to drugi duży sukces w ostatnim czasie, gdyż tydzień temu zajął 3. miejsce w swojej kategorii w Międzynarodowym Turnieju UKS w zapasach w stylu klasycznym rozgrywanym w Warszawie.
W turnieju we Wrocławiu brały udział najlepsze kluby z naszego kraju. Oprócz Białkowskiego zaprezentowali się również: Gustaw Kędzierski (6. miejsce w kategorii 53 kg), Kamil Mikołajewski (11. miejsce w kategorii 59 kg) oraz Michał Komorowski (13. miejsce w kategorii 66 kg).
Wszyscy zawodnicy na co dzień trenują pod okiem trenerów Grzegorza Szyszki i Waldemara Sawosza.