Do Wrocławia dotarło dwóch podopiecznych Krzysztofa Karasiewicza. Pierwszego dnia zmagań rewelacyjnie spisywał się Kacper Chudy, który wygrał wszystkie trzy konkurencje i pewnie sięgnął po złoty medal w omnium. Jakub Maciejewski był 11. w sprincie, a w omnium był 12.

Drugiego dnia w wyścigu na 2 kilometry Chudemu niewiele zabrakło do złota i stanął na drugim stopniu podium. W wyścigu madison duet Chudy – Maciejewski przekroczył linię mety z trzecim czasem i zdobył brąz.

Czwarty medal zdobył Maciejewski w sprincie drużynowym (startował z ekipą z Białegostoku).

Konkurencję keirin nasi pojechali czysto szkoleniowo, co nie znaczy, że odpuścili wyścig – Maciejewski był 5., zaś Chudy 6.

Kolejny start na torze czeka naszych kolarzy w Pucharze Polski w Kaliszu.

Nasi też dobrze radzili sobie w szosowym Wyścigu Szlakami Jury – w klasyfikacji generalnej Chudy zajął wysokie, 12. miejsce, Franciszek Korczyński był 31., zaś Maciejewski z powodu defektu nie ukończył wyścigu.