Wśród juniorów rywalizujących w jeździe indywidualnej na czas na dystansie 13 kilometrów świetnie spisał się Igor Rydzyński, który finiszował na 3. miejscu z czasem 17:18. Do zwycięzcy stracił 11 sekund. Na 13. miejscu wyścig ukończył Antoni Sokół.

Następnego dnia kolarze rywalizowali w wyścigu ze startu wspólnego. I tutaj znów błysnął Rydzyński – w wyścigu juniorów na dystansie 90 kilometrów zajął 2. miejsce z czasem 2:09:10. O błysk szprychy przegrał złoto z Piotrem Kusiem z Wielunia. Na 7. miejscu finiszował Sokół, 13, był Aleksander Jałowski, 15. Szymon Kosuń, 22. Igor Wolski, a 23. Dominik Wróbel.

W ślady starszego kolegi bardzo chciał iść junior młodszy Kacper Chudy, któremu niewiele zabrakło do podium w wyścigu ze startu wspólnego. Ostatecznie zajął 5. miejsce. W peletonie linię mety minęli Jakub Maciejewski oraz Franciszek Korczyński.

W mistrzostwach Polski juniorów w Ostrołęce w jeździe indywidualnej na czas 27. był Igor Rydzyński (PTC DSV Alpina), 35. Szymon Kosuń, a 48. Antoni Sokół. Startowało 62 kolarzy. W wyścigu ze startu wspólnego zawodnicy rywalizowali na dystansie 144,1 km. Najlepszy z naszych był Kosuń, który zajął 46. lokatę. 54. był Rydzyński, 57. Dominik Wróbel, 68. Sokół, 69. Igor Wolski, zaś 86. Aleksander Jałowski.