W Strykowie w lany poniedziałek na trasie pojawiło się 130 zawodników i zawodniczek, w tym kadra narodowa Ukrainy. Pabianiczanie wywalczyli dwa medale. Wśród młodzików srebro wywalczył Jan Bajdor. W gronie juniorów młodszych brąz zdobył Maciej Bajdor, a tuż za podium znaleźli się Igor Wolski (czwarty) oraz Kacper Chudy (piąty).

Pozostałe wyniki – młodziczki i młodzicy: 6. Maja Kaflak, 9. Klaudia Piasecka, 11. Alan Woszczyk, Maksymilian Dąbrowski. Juniorki młodsze i juniorzy młodsi: 10. Miłosz Szwed, 12. Zofia Konopa, Aleksander Jałowski, 16. Franciszek Korczyński, Oskar Piasecki – nie ukończył.

Podczas Pucharu Polski w Lubartowie wśród młodzików brązowy medal w wyścigu ze startu wspólnego wywalczył Jan Bajdor (PTC DSV Alpina).