Świetnie zaprezentował się młodzik Krzysztof Szymański, który sięgnął po dwa brązowe krążki.

Podopieczny Krzysztofa Karasiewicza stanął na podium w jeździe indywidualnej na czas i w wyścigu ze startu wspólnego.

O podium w „czasówce” wśród juniorów otarł się Franciszek Korczyński, który był 4., zaś w wyścigu ze startu wspólnego był 10. W dziesiątce był także Jan Chadukiewicz, Maciej Stefański był 61., zaś Mikołaj Bednarek 77.

W dwóch pierwszych etapach Małego Wyścigu Pokoju im. Ryszarda Szurkowskiego, rozgrywanego w Sierakowie na Mazowszu świetnie spisali się młodzicy PTC DSV Alpina Pabianice. Krzysztof Szymański wygrał jazdę indywidualną na czas, zaś w wyścigu ze startu wspólnego Szymański był drugi. O złotym medalu decydował fotofinisz. Jechali także Adam Pawłowski i Krzysztof Pawłowski.

Wśród juniorów młodszych 8. Był Jan Chadukiewicz, 11. Maciej Stefański, 29. Mikołaj Bednarek.

W elicie 8. był Jędrzej Zaorski, zaś 11. Dawid Rola.

Trzy etapy Małego Wyścigu Pokoju rozegrano także na torze samochodowym Poznań. W „czasówce” Szymański był 5., w 3. etapie finiszował na 3. miejscu. Jechał także Adam Pawłowski.