Podopieczni Wojciecha Goleni oraz Krzysztofa Karasiewicza dzielnie radzili sobie w krajowej czołówce. W zawodach Pucharu Polski w Turawie (województwo opolskie) w wyścigu ze startu wspólnego junior Szymon Kosuń zakończył rywalizację na 30. miejscu. Wśród juniorów młodszych 18. lokatę zajął Miłosz Szwed, dobrze spisali się także Oskar Piasecki oraz Igor Wolski.

Nad Bałtykiem walczyli młodzicy i juniorki młodsze. Wśród dziewcząt Zofia Konopa zajęła 10. miejsce.

Wśród młodzików znakomity start zaliczył Jan Bajdor, który złoty medal przegrał dosłownie o błysk szprychy. Janek musiał zadowolić się srebrem.

Udany wyścig miał za sobą także Adrian Niewiadomski, choć wrócił do domu bez krążka.

Kilka dni później Szymon Kosuń wystartował w Pucharze Polski w Koziegłowach, gdzie w wyścigu indywidualnym na czas był 30., zaś w wyścigu ze startu wspólnego zajął 23. pozycji.

Na torze w Kaliszu zawodnicy PTC DSV Alpina byli widoczni w wielu konkurencjach. Oto szczegóły:

Konkurencja omnium – 7. Miłosz Szwed, 11. Maciej Bajdor, zaś w finale B 4. był Oskar Piasecki.

W sprincie 14. lokatę zajął Aleksander Jałowski. W keirinie pierwszą dziesiątkę zamknął Szwed.

Wreszcie duety w wyścigu madison – 6. miejsce zajęli Piasecki z Wolskim, 7. byli M. Bajdor z Rafałem Fibakiewiczem, zaś 8. lokatę wywalczyli Szwed z Jałowskim.