Pierwszego dnia nasi kolarze w wyścigu drużynowym na dochodzenie zajęli tak nielubiane przez sportowców 4. miejsce. Nasi pojechali szybciej niż na ostatnich zawodach Pucharu Polski, lecz zbyt wolno, by sięgnąć po medal… PTC DSV Alpina jechało w składzie: Dominik Wróbel, Szymon Kosuń, Aleksander Jałowski, Antoni Sokół, Igor Rydzyński i Igor Wolski.

W startach indywidualnych o wysokie lokaty było już trudniej, co nie znaczy, że ich nie było. W sprincie 8. był Wolski, 9. Sokół, 13. Wróbel, zaś 14. Jałowski.

W wymagającym wieloboju omnium 11. lokatę zajął Wróbel, 19. Sokół, zaś 20. Kosuń.

Ostatniego dnia blisko podium „zakręcił” się Wróbel, który w konkurencji keirin uplasował się na 5. miejscu. 7. był Sokół 11. Wolski, zaś 13. Jałowski.

Z kolei w konkurencji madison na 7. miejscu linię mety minął duet Wróbel/Wolski, „oczko” niżej uplasowali się Jałowski z Kosuniem.