Blisko podium znaleźli się nasi juniorzy młodsi: Kacper Chudy i Miłosz Szwed pokonali dystans 20 kilometrów w czasie 28:01,98 i ostatecznie uplasowali się na 5. miejscu. Inne trzy duety z PTC DSV Alpina przyjechały daleko za kolegami: Maciej Bajdor/Oskar Piasecki zajęli 18. miejsce, 19. byli Aleksander Jałowski i Igor Wolski, zaś 21. Rafał Fibakiewicz/Franciszek Korczyński.

Wśród młodzików na 8. pozycji przyjechał duet PTC Jan Bajdor/Adrian Niewiadomski.

W jeździe drużynowej na czas młodzicy PTC DSV Alpina (Jan Bajdor, Maksymilian Dąbrowski, Kamil Niewiadomski, Krzysztof Szymański) przyjechali na 8. miejscu. Juniorzy młodsi (Chudy, M. Bajdor, Szwed i Wolski) minęli linię mety jako piąta drużyna, zaś drugi zespół PTC (Jałowski, Fibakiewicz, Korczyński i Piasecki) zajął 15. lokatę.