W turnieju 15-latek wystartowało osiem zespołów, w tym dwa z Pabianic. I oba znalazły się na podium!

Wicemistrzem województwa została ekipa PTK I Pabianice (Amelia Canert, Julia Michalska, Martyna Stępińska, Oliwia Wiklak), która w finale uległa Basketowi Ksawerów 12:16.

Mecz o 3. miejsce z Widzewem II jednym punktem (11:10) wygrała drużyna PTK II w składzie Hanna Cilulka, Nadia Zynegrman, Nikola Okruszek i Oliwia Okruszek, sięgając po brązowy medal.

W finale turnieju 17-latek także znalazły się ekipy z Ksawerowa i z Pabianic. I znów górą był Basket, wygrywając 9:5. PTK grało w składzie: Wiktoria Uławska, Julia Błażejewska, Martyna Stępińska, Natalia Dobrosz.

Dużą popularnością mistrzostwa cieszyły się wśród 15-latków, bowiem wystartowało aż 12 zespołów, w tym trzy z Pabianic. Jednak żaden z nich nie stanął na podium. Wygrała Ósemka Skierniewice.

8. miejsce zajęło PKK II w składzie: Dawid Kazimierczak, Filip Koszek, Mateusz Jankowski, 9. było PKK I (Bartosz Makowski, Erwin Guminiak, Michał Hejduk), zaś PKK III (Mateusz Jaguś, Bartosz Igras, Franciszek Przelazły, Patryk Zwoliński) zajął 11. lokatę.