W ostatnich dniach nad Dobrzynkę dotarły trzy powołania. Justyna Rudzka zagra w reprezentacji Polski 3x3. Trener Włodzimierz Augustynowicz powołał osiem zawodniczek na turniej w Toruniu, przygotowujący kadrę do kwalifikacji mistrzostw Europy w węgierskim Szolnok.

Julia Serednicka (PTK) znalazła się w gronie 24 zawodniczek powołanych na zgrupowanie reprezentacji Polski u-15 w Giżycku. Szkoleniowcy spośród nich wybiorą 12 zawodniczek, które zagrają w meczach kontrolnych z Luksemburgiem.

Przemysław Kociszewski (PKK’99) jako siódmy zawodnik w historii klubu został powołany do reprezentacji Polski. Na powołanie zasłużył swoją świetną postawą w mistrzostwach Polski. Konsultacja kadry u-14 będzie miała miejsce na przełomie lipca i sierpnia we Władysławowie, a zaproszenie wysłano do 32 zawodników. Przemek powalczy na zgrupowaniu o wyjazd na turniej do Hiszpanii.

Inny gracz PKK’99, Szymon Barys przebywa z reprezentacją Polski głuchych na mistrzostwach świata w USA. Zawody rozgrywane są w Waszyngtonie.