Zawodniczki do lat 23 miały sporego pecha, bo w grupie eliminacyjnej wylosowały późniejszego mistrza Polski (AZS AWF Gorzów) i wicemistrza (GTK Gdynia). Oba mecze przegrały. W pokonanym polu zostawiły jedynie krakowską Politechnikę, ostatecznie zajmując 3. miejsce w grupie, co nie dawało awansu do ćwierćfinału. Pabianiczanki grały w składzie: Patrycja Kirsz, Martyna Boniecka, Pola Kaźmierczak i Aleksandra Kowalska.

Podobna sytuacja była wśród kadetek, gdzie koszykarki i ich trenerka - Jolanta Nowacka, liczyły na co najmniej „ósemkę”. Grupa nie była zbyt silna. Niestety, pabianiczanki przegrany pierwszy mecz z Rybnikiem 8:13, przez co musiały wygrać dwa kolejne mecze, by awansował. Ale wygrały tylko z Młodymi Lwicami z Gdańska. Weronika Nowakowska, Martyna Stępińska, Natalia Dobrosz i Wiktoria Uławska ograły gdańszczanki 16:13. W meczu decydującym o awansie do ćwierćfinału lepszy okazał się zespół Politechniki Gdańsk (18:12).

Mistrzem w tej kategorii została podpoznańska Opalenica, która w finale ograła MKS Grójec. Co ciekawe, z zawodniczkami Grójca pabianiczanki grały w finale mistrzostw Mazowsza (17:11).