UKS LA Basket Warszawa - Hartmann 51:132 (8:32, 9:31, 16:34, 18:35) Punkty Hartmann: Gala 31, Hałęza 26, Szemraj 23, Bogacka 23, Pokorska 19, Michałowska 13 i Piestrzyńska 2.
Zwycięski mecz z LA Basketem ostatecznie zagwarantował naszym koszykarkom 1. miejsce po rundzie zasadniczej. Pabianiczanki pojechały do stolicy w siódemkę, bo trener Sławomir Depta dał odpocząć tym, które ostatnio chorowały (Szymańska, Głaszcz i Salska ) Tylko kilka minut w tym meczu zagrała Renata Piestrzyńska, a Marta Hałęza musiała przez cały mecz grać jako podstawowa rozgrywająca. Trzeba przyznać, że z tej roli dobrze się wywiązała. W pierwszej kwarcie spotkania tradycyjnie już Joanna Bogacka i Ewelina Gala zdobyły najwięcej punktów. W drugiej „rozrzucała” się nasza juniorka Patrycja Pokorska, która zdobyła w tej odsłonie 10 punktów. Trzecią kwartę efektownie zaczęła kolejna juniorka Pauliana Michałowska rzucając 7 punktów z rzędu. Swój rekord ustanowiła też Anita Szemraj, trafiając aż 5 „trójek” w pięć minut. W sumie pabianiczanki trafiły w tej kwarcie 8 razy z dystansu. W ostatnich 10-ciu minutach większość swoich punktów zdobyła Hałęza.