- Był to bez wątpienia najlepszy mecz w tym sezonie w wykonaniu naszych chłopców - uważa Czarek Marciniak, prezes klubu.

Na wyróżnienie zasłużyli: Walczak, Kin, Bralewski, Błoch i Dembowski. To piątka, która po prawie bezbłędnej I kwarcie wyprowadziła nasz zespół na prowadzenie 32:11. Punktowali:

Marcin Grabowski 26, Krzysztof Kin 18, Igor Walczak 16, Dominik Bralewski 7, Dawid Wisławski 5, Franciszek Błoch 3, Miłosz Michałowski 2, Maciej Grądzki, Dominik Loin, Jan Duda, Jakub Dembowski, Filip Rafałek po 0.

Kadeci PKK'99 I podejmowali SKS Start Łódź. Mecze z tym rywalem zawsze gwarantowały dobre widowisko i tak też było tym razem. Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem po 28. Po przegranej trzeciej kwarcie dopiero na pięć minut przed końcem meczu nasza drużyna doprowadziła do remisu i od tej pory systematycznie powiększała przewagę. Mecz zakończył się wynikiem 69:60. MVP meczu został zdobywca 36 punktów Artur Szczerkowski, który całą drugą połowę grał z kontuzją. Punktowali: Juliusz Knop 10, Marcin Lewandowski 8, Filip Sauter 5, Bartosz Klamżyński i Daniel Pikula po 4, Szymon Owczarek 2, Aleksander Placek, Krzysztof Knapik, Marcin Grabowski, Krzysztof Kin 0.

Drużyna juniora podejmowała zespół z Radomska. Nasi chłopcy od początku objęli prowadzenie i kontrolowali wynik spotkania przez całe 40 minut, odnosząc zwycięstwo w meczu 90:53. Pięciu zawodników zakończyło mecz z dwucyfrowym współczynnikiem eval: Maciej Lewandowski eval 28, pkt. 12, Wiktor Wilk 26, 20, Michał Olkusz 24, 20, Janek Van Wijngaarden 18, 12 i Adrian Wlazło 12, 6. Grali również: Kamil Żórawski 2 pkt., Bartosz Klamżyński 2, Patryk Wnuk 2, Michał Pater 2, Bartosz Gorczycki 4, Krystian Łągiewczyk 4. Na MVP meczu trener Wiesław Wincek wybrał Macieja Lewandowskiego.

Druga drużyna kadeta przegrała na wyjeździe z teamem Pro basket Kutno 53:82. MVP meczu trener Wincek uhonorował Tomasza Rogozińskiego (10 pkt.).

Punktowali: Alek Jóźwik 2, Bartosz Malarczyk 14, Mateusz Wesołek 0, Piotr Łągiewczyk 2, Victor Wijngaarden 10, Szymon Barys 9, Dawid Kopański 3, Michał Bartczak 2, Jakub Chojnacki 1.

Kolejne mecze w sobotę o godzinie 10.00 młodzicy grają z teamem ze Skierniewic. O godz. 12.00 bardzo ważny mecz w kategorii Junior z GTK Głowno. W niedzielę kadeci o godz. 13.00 grają z Piotrcovią Piotrków.