Burza Pawlikowice - Start Łódź 2:2 (1:1)
Bramki dla Burzy: Kazimierz Wiszowaty, Mariusz Peć

Dzisiejszy mecz Burzy ze Startem Łódź dostarczył kibicom wiele emocji. Pierwsze 20 minut spotkania należało do piłkarzy gości. W 15. minucie Sebastian Musiałowski zdobył bramkę po strzale zza pola
karnego. Zmobilizowało to zawodników Burzy, którzy atakowali już niemal do końca meczu, ale niestety... niezbyt celnie. Po pierwszej połowie piłkarze schodzili do szatni z wynikiem 1:1, po wyrównującej bramce strzelonej przez Kazimierza Wiszowatego. W kolejnych 45 minutach gry, po błędzie pawlikowickiego zawodnika, Start miał rzut karny. W 74. minucie Krzysztof Musiał został sfaulowany w polu karnym, a pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Tomasz Łabuza. Wynik 2:1 dla gości utrzymał się aż do ostatniej doliczonej minuty spotkania. Wyrównującego gola strzelił po rzucie wolnym Mariusz Peć. Przyznać trzeba, że Burza w tym meczu zagrała lepiej i szkoda wielu niewykorzystanych sytuacji, bo pawlikowiczan z pewnością było stać na wygraną.