W drużynie gospodarzy nie mógł zagrać snajper, Piotr Szynka, co niestety znalazło odzwierciedlenie pod bramką przeciwnika. Goście już w 6. minucie objęli prowadzenie, gdy po rzucie wolnym piłkę do siatki skierował Tomasz Jatczak. PTC próbowało wyrównać, ale Daniel Dudziński zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem, bomba Mateusza Klinga zatrzymała się na słupku, a strzał Mateusza Żabolickiego padł łupem bramkarza z Uniejowa, Jakuba Zdycha.

Po zmianie stron „fioletowi” nadal dążyli do wyrównania. Dwie dobre okazje zmarnował rezerwowy Adrian Kopka, który najpierw nie trafił czysto w piłkę, a potem w sytuacji sam na sam jego strzał odbił bramkarz. W 72. minucie drogę do bramki Term znalazł Dudziński, na raty pokonując golkipera gości. Do końca atakowało PTC, wypracowując kilka klarownych okazji, lecz żaden z graczy „fioletowych” nie potrafił skopiować wyczynu Dudzińskiego.

PTC – Termy Uniejów 1:1 (0:1)

Gole: Dudziński 72. - Jatczak 5.

PTC: Wilczyński – Bielak (46. Kopka), Sikorski, Ziółkowski, Pintera – Stuchała, Hiler, Kling (46. R. Znojek), Żabolicki, Dudziński – Wojtczyk (67. Szczyszek).