Kuba pojawił się na boisku w 80. minucie wygranego 5:0 (2:0) spotkania z II-ligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, zmieniając rówieśnika - Michała Żyro. Grał na pozycji lewoskrzydłowego. Oprócz niego w meczu tym trener Legii – Jan Urban, dał szansę debiutu Przemysławowi Mizgale, Michałowi Grudniewskiemu oraz Mikołajowi Piotrowskiemu.

Jakub Rozwandowicz ma 18 lat, występuje na pozycji pomocnika bądź napastnika. Jest wychowankiem pabianickiego Włókniarza. Od początku sezonu 2008/09 występuje w drużynie Młodych Wilków (rocznik ’92) Akademii Piłkarskiej Legii, która zrzesza drużyny młodzieżowe warszawskiego klubu. Trenuje pod okiem Jarosława Wójcika. Jego drużyna lideruje w I Mazowieckiej Lidze Juniorów Starszych 91/92,mając na koncie po rundzie jesiennej 12 zwycięstw i 1 remis, co daje 6 punktów przewagi nad drugą w tabeli Polonią.

Przed przejściem do Legii, Rozwandowicz występował w GKS Bełchatów. W lipcu ubiegłego roku wraz z kolegami ze stołecznego klubu zdobył tytuł wicemistrza Polski juniorów młodszych, a sam z 2 bramkami w finałach sięgnął po tytuł króla strzelców tego turnieju.

W meczu ze Świtem przez 90 minut na środku obrony występował także wychowanek PTC – 25-letni pabianiczanin Marcin Komorowski, który jest piłkarzem Legii od rundy wiosennej sezonu 2008/09. W rundzie jesiennej „Komar” wystąpił w 9 spotkaniach ekstraklasy i jednym Pucharu Polski. Ma na koncie 4 mecze w reprezentacji Polski.