Piłkarze V ligi grają w iście ekspresowym tempie – ledwie w sobotę zakończyli drugą serię jesiennych spotkań, a już w środę na kibiców czekają kolejne emocje.

Wicelider rozgrywek, Włókniarz podejmuje na własnym stadionie Termy Uniejów. Podopieczni Jacka Włodarczewskiego grają niezwykle widowiskowo i skutecznie, potrafią zdominować rywala nawet w osłabieniu. Rywal z Uniejowa w dotychczasowych meczach nie poniósł porażki: remisując w Ostrowach i wygrywając na własnym boisku z LKS-em Justynów. Czy któraś z drużyn przedłuży w środę swoją passę?

Na stadionie Orła w Łodzi przy ul. 6 sierpnia, o godz. 18.00 zacznie się mecz dwóch najsłabszych ekip „okręgówki”: Polonii Andrzejów i PTC. „Fioletowi” zajmują przedostatnie, a Polonia ostatnie miejsce w tabeli. Najwyższa pora, by ekipa Tomasza Stolarczyka zdobyła pierwsze punkty. Będzie na to większa szansa, jeśli do skutecznego Rafała Cukierskiego pozostali koledzy dorównają poziomem.

O godz. 17.00 w Strykowie niepokonany w tym sezonie GLKS Dłutów zmierzy się z rezerwami Zjednoczonych. Strykowianie w dwóch spotkaniach zdobyli tylko punkt, lecz w środę nie gra IV liga, zatem niewykluczone, że rezerwy zostaną wzmocnione kilkoma graczami z pierwszego składu. A wtedy podopiecznym Leszka Rosińskiego nie będzie łatwo o punkty.