W sobotę 3 listopada o godz. 14.00 na stadionie przy ul. Grota-Roweckiego Włókniarz będzie podejmował TUR Ozorków. Goście są beniaminkiem V ligi i bardzo niewygodnym zespołem. Włókniarzy czeka ciężka przeprawa w drodze po trzy punkty, ale jeśli chcą nadal być w ligowej czołówce muszą to spotkanie wygrać. Pabianiczanie przegrali dwa ostatnie mecze, a do końca rundy nie mają łatwych rywali (Ner Poddębice, Polonia Andrzejów). Gdzie więc zdobywać punkty jak nie u siebie? Na spotkanie z TUR-em można wejść za darmo.

Także w sobotę o godz. 14.00 na stadionie przy ul. Sempołowskiej PTC zagra z Włókniarzem II Konstantynów. Rywal to tegoroczny beniaminek V ligi, od PTC dzieli go 10 miejsc w ligowej tabeli. Rezultat inny, niż zwycięstwo PTC będzie dużą niespodzianką.

W A klasie ostatnia, 11. kolejka rundy jesiennej.
3 listopada o godz. 14.00 wicelider tabeli, Iskra Dobroń zagra w Sarnowie z tamtejszym LKS, o tej samej czasie w Lutomiersku Sokół będzie gościł Burzę Pawlikowice.

W niedzielę, 4 listopada o godz. 12.00 w Rąbieniu Victoria zagra z GKS Ksawerów, a o godz. 14.00 w Leżnicy Wielkiej Orzeł II Parzęczew podejmie Jutrzenkę Bychlew. Także w niedzielę o godz. 14.00 w Pęczniewie , tamtejszy Sazan zagra z niepokonanym liderem - GLKS Dłutów. Dłutowianie, choć strzelają mnóstwo goli, w tym sezonie nie wygraliu jeszcze w dwucyfrowych rozmiarach. W niedzielę staną przed olbrzymią szansą, by tego wyczynu dokonać.

W B klasie w niedzielę o godz. 11.00 małe derby powiatu. W Piątkowisku Orzeł zagra z GKS II Ksawerów.