Gospodarze objęli prowadzenie w 30. minucie, gdy akcję Seliwiorstowa celnym strzałem wykończył Sumera. Chwilę później Olszewski położył bramkarza MKS-u i dograł do Mateusza Klimka, który bez problemów skierował piłkę do siatki. Na 3:0 strzałem głową podwyższył Sumera.

Po przerwie lider kontynuował kanonadę. Bramkarz MKS-u musiał wyciągać piłkę z siatki po strzałach Usiaka i Olszewskiego. Dwa trafienia dołożył jeszcze Klimek, kompletując hat-tricka. Włókniarz kończył w dziesiątkę, bo nerwowo nie wytrzymał Michał Otomański, który w końcówce dostał czerwoną kartkę za bezmyślny faul.

Włókniarz – MKS Tuszyn 7:0 (3:0)
Gole: Klimek 3, Sumera 2, Usiak, Olszewski.
Włókniarz: Rzeźniczak – Rutkowski, Seliwiorstow, Piotrowski – Klimek, Rudzki (60. Otomański), Złowodzki, Olszewski, Stępiński (45. Usiak) – Sumera (75. Janasiak), Madaj (70. Zych).