- To nasz najlepszy sparing, okraszony zwycięstwem z mocnym rywalem – nie kryje radości szkoleniowiec Iskry. – Wyglądamy coraz lepiej na boisku, nowi piłkarze wkomponowują się w zespół, a nasza gra staje się coraz bardziej płynna.

Iskra wygrała mimo wielu absencji – brakowało m.in. Mateusza Sowińskiego, Kacpra Lisowskiego, Dawida Kacprzyka, Michała Cichackiego czy Radosława Jurkowskiego. Z zespołu odszedł stoper Michał Polit, który zasilił Kujawiankę Izbica Kujawska – 13. zespół IV ligi kujawsko-pomorskiej.

Iskra objęła prowadzenie w 10. minucie, gdy po akcji Nikodema Nowakowskiego testowany pomocnik strzałem bez przyjęcia zaskoczył golkipera z Janiszewic. Dziesięć minut później rywale wyrównali po „asyście” Jakuba Pilarza, który dość przypadkowo wyłożył piłkę piłkarzowi TS. W 27. minucie było 2:1. Obrońcom Iskry udała się pułapka ofsajdowa, ale… nie zauważył tego sędzia i pozwolił zawodnikowi z Janiszewic strzelać mimo, że był na spalonym. A gdy piłka wpadła do siatki, gola uznał…

Po zmianie stron Iskra udowodniła swoją wyższość – po godzinie gry najlepszy strzelec Iskry w rundzie jesiennej, Nowakowski wyrównał uderzeniem przy bliższym słupku. Zwycięski gol był dziełem kolejnego z testowanych piłkarzy, który dostał piłkę w pole karne i płaskim strzałem pokonał golkipera z Janiszewic.

Iskra: testowany – Pilarz, testowany, testowany, M. Kacprzyk – Nowakowski, testowany, Dąbrowski, testowany – Dobroszek, testowany. Na zmiany: testowany – Pijarowski, testowany x 4.