Zainaugurowała rozgrywki A Klasa, już z nowym podziałem terytorialnym. W 1. kolejce Orzeł Piątkowisko pokonał Włókniarza II 1:0, a Jutrzenka Bychlew zremisowała 1:1 z Rokitą w Rokitnicy.

Najlepiej z naszych ekip wystartowała Iskra Dobroń, która zaaplikowała aż cztery gole Korabowi w Łasku. Już w 5. minucie pierwszą bramkę w nowym sezonie strzelił Łukasz Biskupski. Potem dobronianie pozwolili „wyszumieć się gospodarzom”, aż wreszcie sami ruszyli do przodu. Na efekty nie trzeba było długo czekać – w 32. minucie gola strzelił Patryk Olszewski, a tuż przed przerwą bramkę rzadkiej urody z rzutu wolnego zdobył Michał Kacprzyk.

Po zmianie stron Iskra nadal atakowała, lecz szwankowała skuteczność. Piłkarze Piotra Górnego nie wykorzystali nawet rzutu karnego. Wynik spotkania celnym strzałem ustalił Biskupski.

W drużynie z Dobronia zadebiutował 16-letni Nikodem Górny.

Mimo wysokiego zwycięstwa, Iskra jest tylko wiceliderem tabeli. Na pierwszym miejscu jest Orzeł Kazimierz, który pokonał MULKS Łask 6:0.

Iskra: Kmieciak – M. Kacprzyk, Klimek, Sowiński, D. Kacprzyk – Żabolicki, Boratyński, Dolewka, Biskupski, Łukomski – Olszewski. Na zmiany: Wójt, Pilarz, Kozłewski, Załoga, Morawski, N. Górny, Wojtunik.