PTC Pabianice (juniorzy) – Łodzianka Łódź 4:1
Bramki dla PTC: Piotr Szynka (dwie), Adrian Rudyk (dwie).

Już do przerwy podopieczni Jana Rykały prowadzili 4:0. Po dwóch bramkach Piotra Szynki w 6. i 18. minucie oraz także dwóch trafieniach Adriana Rudyka w końcówce pierwszej połowy. W trzech z czterech bramek dla PTC asystował rozgrywający dzisiaj świetne zawody Mateusz Kling. W drugiej części do szturmowych ataków rzucili się goście, ale wobec dobrej postawy obrony i bramkarza PTC – Radomira Znojka, który nawet obronił „jedenastkę” tylko raz zdołali skierować piłkę do siatki.

Skład PTC: Radomir Znojek – Mateusz Przybylski, Marcin Świercz, Damian Wartalski, Bartosz Znojek, Kamil Świderski (Michał Sycan) – Adrian Rudyk, Mateusz Kling, Marcin Pawłowski (Mateusz Sałaciński), Piotr Oleszczak – Piotr Szynka (Łukasz Krawczyk; Maciej Wróblewski).

Po tym zwycięstwie „fioletowi” mają na swoim koncie 30 punktów. W tabeli z 35 punktami prowadzi Włókniarz, który jutro o godz. 15.00 podejmować będzie na swoim stadionie Sokół Aleksandrów Łódzki. W następnej kolejce PTC znów czeka ciężki mecz, tym razem będzie to wyjazdowy pojedynek z Akademią Piłkarską ŁKS Łódź. Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia o godz. 11.00.