Niebywałym sukcesem Jutrzenka Bychlew zakończyła sezon piłkarski 2014/2015 w kategorii żaków (dzieci urodzonych w roku 2006 i młodszych).
W zmaganiach ligowych wzięło udział 12 drużyn z województwa łódzkiego. Zdecydowanie najlepsi okazali się młodzi piłkarze z Jutrzenki Bychlew.
W walce o mistrzostwo ligi Jutrzenka zmierzyła się m.in. z zawodnikami ekip: ŁKS Łódź, AF Tomasza Hajto Łódź, Pogoń Zduńska Wola, Sport Perfect Łódź, KKS Koluszki czy Włókniarz Pabianice.
Nasi mistrzowie wygrali aż 19 spośród 22 spotkań rozegranych zarówno jesienią, jak i wiosną. Ostatecznie zajęli 1. miejsce w całym sezonie. Zwycięstwo wydaje się być większym sukcesem z uwagi na fakt, że w drużynie Jutrzenki grają też chłopcy urodzeni w roku 2007. 

Skład Jutrzenki Bychlew rocznik 2006 i młodsi: Julia Łuczak, Michał Kaczorowski, Kuba Jendryka, Maksiu Wlaźlak, Kacper Becht, Kacper Szataniak, Jurek Durma, Szymon Stusio, Jasiu Krysiak, Julek Skiba, Damian Zatorski, Jasiu Piotrowski, Marcin Stasiak, Stasiu Jędraszek, Jasiu Otomański, Dominik Lis, Juliusz Pacholczyk. Trenerem mistrzów jest Krzysztof Małkus.

Przypominamy, że to już kolejny sukces młodych piłkarzy, gdyż w sezonie zimowym wygrali turniej o puchar starosty pabianickiego zarówno w roczniku 2006, jak i 2007.„Trenuj z mistrzem” - pod takim hasłem Jutrzenka prowadzi nabór do roczników 2001, 2005, 2006, 2007 i młodszych dla wszystkich młodych miłośników piłki nożnej.