Napastnik Marcin Robak i bramkarz Maciej Mielcarz byli w czwartek gośćmi pabianickiego fanklubu RTS–u. Najlepszy piłkarz jesiennej rundy rozgrywek województwa łódzkiego – Marcin Robak - mówił o swojej skuteczności i o współpracy z byłym reprezentantem Polski – Radosławem Matusiakiem (po przyjściu do Widzewa Matusiak nie olśniewa swoją grą). - Radek wie, że gdy jestem w polu karnym, nigdy nie podaję – mówił Robak, czym rozbawił miejscowych fanów.
Maciej Mielcarz, golkiper Widzewa, rozmawiał o swoim przejściu do łódzkiego klubu. - Przeszedłem do Widzewa wiedząc, że to klasowy zespół. Gdybym nie chciał tutaj grać, to na pewno bym tego nie uczynił – twierdził Mielcarz.

Na spotkaniu nie pojawił się niestety wspomniany wcześniej Radosław Matusiak.
Goszczący w Pabianicach piłkarze otrzymali w prezencie szaliki fanklubu. Ponadto między nimi a fanami został rozegrany mecz dwóch na dwóch w „piłkarzyki”. Pabianiczanie wygrali 3:1.

Wcześniej gośćmi spotkań z kibicami w naszym mieście byli: znakomity przed laty piłkarz Wiesław Wraga i Paweł Janas – były selekcjoner kadry narodowej, a obecnie szkoleniowiec Widzewa.