W ekstraklasie jedynym „rodzynkiem” jest wychowanek GKS Ksawerów, Konrad Poprawa (Śląsk Wrocław). 24-letni obrońca zaliczył 16 spotkań w ekstraklasie (wszystkie w wyjściowym składzie) i obejrzał jedną czerwoną kartkę. W Pucharze Polski grał w trzech meczach, awansując do ćwierćfinału rozgrywek.

Na zapleczu ekstraklasy w Zagłębiu Sosnowiec dobrze radzi sobie wychowanek Włókniarza, Maksymilian Rozwandowicz. 28-letni pomocnik zagrał w 16 meczach I ligi, w których strzelił jedną bramkę. W prestiżowym starciu z Ruchem Chorzów nie wykorzystał rzutu karnego. Do tego dorobku dorzucił dwa mecze w Pucharze Polski.

O utrzymanie w II lidze będzie grał inny wychowanek „zielonych” Przemysław Kita (Radunia Stężyca). 29-letni napastnik stracił ponad połowę rundy z powodu kontuzji. W lidze wystąpił w sześciu spotkaniach, zdobywając jednego gola.

W drużynie wicelidera III ligi (grupa druga), Olimpii Grudziądz bramkę zabetonował Adrian Olszewski. 29-letni golkiper swoje pierwsze kroki stawiał we Włókniarzu. Jesienią w zespole z Grudziądza zagrał 16 pełnych meczów (1440 minut), puszczając 12 goli, w ośmiu meczach. W ośmiu kolejnych zachował czyste konto.

Także niezastąpiony w Unii Skierniewice jest 21-letni wychowanek PTC, Filip Becht. Obrońca, który latem zasilił wicelidera grupy pierwszej, wystąpił we wszystkich 17 meczach (1530 minut), w których obejrzał dwie żółte kartki.