Liderem strzelców z dorobkiem 16 goli jest Słowak, Robert Demjan (Widzew II Łódź), zaś wiceliderami są autorzy 13 bramek: Paweł Wojowski (ŁKS II Łódź) oraz bracia Kamil i Dariusz Szymankowie (Start Brzeziny).

Najbardziej we znaki dał się nam były król strzelców ekstraklasy, Demjan, który przeciw nam ustrzelił niemal połowę swojego dorobku – hat-trick w meczu z Ksawerowem, po dwa gole z PTC i Włókniarzem.

Wojowskiego zapamiętali gracze PTC, który strzelił im ćwiartkę goli z przegranego 0:16 meczu z rezerwami ŁKS. Trafił też w meczu przeciwko GKS-owi Ksawerów.

Teraz okazuje się, że obu może zabraknąć na wiosnę. 24-letni Wojowski w I lidze jesienią zagrał cztery mecze i w ŁKS mu podziękowano. Wiosną prawdopodobnie będą go oglądali kibice Raduni Stężyca.

Z kolei 37-letni Demjan jesienią w II lidze strzelił jedną bramkę. Po kasującym co miesiąc okrągłą sumkę Słowaku oczekiwano znacznie więcej i wystawiono go na listę transferową razem z trzema innymi piłkarzami. Na razie nie wiadomo, czy któryś z klubów w kraju skusi się na zatrudnienie napastnika, czy wróci on na Słowację.