Wicelider, dobrońska Iskra, wygrała w Rokitnicy z Rokitą 3:1. Dwa gole strzelił Patryk Olszewski, jedną Mariusz Misiak.

Iskra: Wójt – Pilarz, M. Kacprzyk, Sowiński, D, Kacprzyk– Żabolicki, Klimek, Boratyński, Biskupski, Olszewski – Kozłewski. Na zmiany: Kmieciak, N. Górny, Misiak, Łukomski, Załoga.

W derbach gminy Orzeł Piątkowisko rozbił Jutrzenkę Bychlew 4:0. Hat-trickiem popisał się Dominik Drąg, trafiając do siatki w 4., 51. i 63. minucie. Jego trafienia przedzielił Damian Majek w 53. minucie.

Orzeł: Nawrot – Niewiadomy, Rykała, A. Kopka, Wiśniewski – Majek, Czkekalski, Sobczak, Morou, Zych – Drąg. Na zmiany: Piasny, Pruszkowski, Barabasz, Matynia, Pustelnik, Nowakowski.

Jutrzenka: Dominiak – M. Kopka, K. Karpiński, Suski, Zieliński – Nikiel, Pabisiak, Bednarkiewicz, Wójcik, A., Michalski – J. Michalski. Na zmiany: Dynaryński, S. Karpiński, Rydzewski.

Na czele tabeli są cztery ekipy z kompletem 9 punktów: Orzeł Kazimierz, Iskra, Orzeł P. oraz Pisia Zygry.

Cenne zwycięstwo z Łasku wywiózł Włókniarz II Pabianice, który po golach Maksymiliana Kowalskiego i Damiana Madaja wygrał z MULKS 2:1.

Włókniarz II: Jaworowski – Bieliński, Froncala, Stokłos, Kowalski – Szafoni, Bielawski, Nazarczyk, Sobytkowski, Madaj – Przyk. Na zmiany: Figura, Kamiński, Potrzebowski, Skowronek, Zieliński.