24 stycznia w ostatniej odsłonie II rundy Zimowej Ligi Drużyn Osiedlowych spotkały się zespoły z grupy A2: Piaski Team, FC Bugaj, Sparta oraz Zimna Zalewajka.

Kibice liczyli na wysoki poziom i ciekawe mecze i się nie zawiedli. Tradycją II rundy stały się również niespodzianki i także tym razem takich nie zabrakło.
Już w pierwszym meczu, w którym spotkały się drużyny Piaski Team oraz Sparta padł wynik, na który wcześniej nikt nie stawiał. Sparta dość łatwo poradziła sobie ze stawianymi w gronie faworytów zawodnikami Piaski Team, wygrywając 5:1. W drugim meczu na przeciw siebie stanęły zespoły FC Bugaj i Zimna Zalewajka. Spotkanie to było bardzo wyrównane. Piłkarze z Bugaju nie wykorzystali rzutu karnego, co spowodowało, że przegrali mecz 2:3. W następnym pojedynku jednak powetowali sobie tą porażkę, zwyciężając z Piaski Team 5:2. Kolejny mecz decydował już o awansie, bowiem spotkały się w nim dwa zespoły, które wygrały swoje pierwsze mecze, czyli Sparta i Zimna Zalewajka. Po zaciętym boju lepsza okazała się Sparta, która wygrywając 5:3 zapewniła sobie awans do następnej rundy. Zimna Zalewajka natomiast mogła sobie zapewnić awans w kolejnym meczu pod warunkiem zwycięstwa z Piaski Team. Jednak w tym meczu drużyna Piasków robiła wszystko, aby nie zakończyć występów z zerowym kontem punktowym i udało im się to, ponieważ zremisowali 3:3.
Po raz kolejny więc o wszystkim musiał zdecydować dopiero ostatni mecz w grupie, w którym FC Bugaj zagrał ze Spartą. Bugajowi awans dawało tylko zwycięstwo. Zmotywowani do walki piłkarze FC Bugaj pokazali w tym spotkaniu kawałek futbolu na bardzo wysokim poziomie, szczególnie mogły się podobać świetne zespołowe akcje i niesygnalizowane strzały z dystansu. To spowodowało, że FC Bugaj pokonał Spartę 4:2 i zapewnił sobie dzięki temu awans do następnej rundy.
 
Wyniki wszystkich meczów:
 
Piaski Team – Sparta 1:5
FC Bugaj – Zimna Zalewajka 2:3
Piaski Team – FC Bugaj 2:5
Sparta – Zimna Zalewajka 5:3
Piaski Team – Zimna Zalewajka 3:3
FC Bugaj – Sparta 4:2
 
 
Miejsce
Drużyna
Z
R
P
Punkty
Bilans bramkowy
1
FC Bugaj
2
0
1
6
11:7
2
Sparta
2
0
1
6
12:8
3
Zimna Zalewajka
1
1
1
4
9:10
4
Piaski Team
0
1
2
1
6:13