MKS Tuszyn - Włókniarz 1:1 (1:0)

1:0 - Dutkiewicz (43.), 1:1 - Marszał (85.)

Już w pierwszej minucie mogło być 1:0 dla MKS, ale tylko wyjątkowej nieudolności napastnika z Tuszyna "Zieloni" zawdzięczają czyste konto. Włókniarze odpowiedzieli niecelnym strzałem Kłosińskiego, chwilę potem strzał Gajdy obronił bramkarz MKS. Kilka razy próbował uderzać Urbaniak, ale robił to niecelnie.

W 40. min Rogaczewski odważnym wybiegiem uratował gości. Trzy min później golkiper Włókniarza nie zdołał zapobiec nieszczęściu. Z prawej strony usiłował zacentrować Dutkiewicz. Ku rozpaczy gości nie trafił czysto w piłkę i futbolówka po odbiciu od słupka ugrzęzła w siatce Rogaczewskiego.

W drugiej połowie piłkarze Włókniarza starali się doprowadzić do remisu, jednak nie mieli pomysłu na rozmontowanie defensywy MKS. Gospodarze w szeregach, których grało kilku wychowanków Włókniarza, byli bardzo zmotywowani. Wyprowadzili dwie bardzo groźne kontry, lecz na szczęście dla pabianiczan nie mieli dobrze ustawionych celowników. W 85. min celnym strzałem remis uratował Marszał.

Włókniarz: Rogaczewski - Pasiński, Załoga, P. Kłucjasz, Gajda - Kaczorowski, Grącki, Urbaniak, Kleszowski (46. R. Kłucjasz) - Kłosiński (46. Marszał), Bernaciak.

Włókniarz z dorobkiem 23 pkt, bramki 20-8, jest wiceliderem tabeli. w 12. kolejce 14 października (niedziela) o godz. 15.00 gra w Piątku z Maliną.