Widzew II Łódź - PTC 4:2 (2:0)
1:0 - M. Broź (35.), 2:0 - Grzelczak (45.), 3:0 - Sokalski (63.), 3:1 - Kosmala (78.), 3:2 - Miszczak (80.), 4:2 - Sokalski (89.)

Pabianiczanie stracili pozycję wicelidera V ligi, ale swoją postawą udowodnili przynależność do ligowej czołówki Gospodarze wystawili do gry kilku ludzi z pierwszoligową przeszłoscią (Hładowczak, Stawarczyk, M. Broź, Grzelczak, Sokalski, Bogunovic). W 35. min Mateusz Broź wykorzystał rzut wolny, podyktowany po faulu Bogdana i łodzianie prowadzili. Tuż przed przerwą po stracie Kozłewskiego widzewiacy wyprowadzili kontrę, którą celnym strzałem sfinalizował Grzelczak.

W 63. min po centrze Bogunovicia z prawej strony, głową na 3:0 podwyższył Sokalski. W 78. min kontaktową bramkę dla PTC strzelił Kosmala, wykorzystując rzut wolny Komorowskiego. Dwie minuty później Miszczak wykończył akcję Komorowskiego z Kozłewskim. Okazji na 3:3 nie wykorzystali Kacprzyk i Kozłewski. W 89. min Sokalski uderzył z okolic linii 16 m, Dawid Sulima wyciągnął się jak struna, ale nie zatrzymał futbolówki, która wpadła do siatki.

PTC: D. Sulima - Dolewka (46. Kosmala), Stasiak, Karbowiak, Pintera - Jakuboski (46. Dziąg), Komorowski, Bogdan (46. Kacprzyk), R. Sulima (72. Felczak) - Kozłewski, Miszczak.
PTC zajmuje 4. miejsce w tabeli, zdobyło 38 pkt, gole 36-23. W 20. kolejsce PTC zagra u siebie w sobotę, 5 kwietnia, o godz. 16.00 ze Stratem Łódź.