PTC i Włókniarz mają za sobą liczne gry kontrolne. Ostatnie sparingi nasze drużyny kończyły w zgoła odmiennych nastrojach.

PTC przegrało wysoko, bo aż 4:1, z Kolejarzem Łódź. Mecz został rozegrany na sztucznej murawie boiska Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi. Honorowe trafienie zaliczył Kacprzyk. Mimo porażki, w drużynie „fioletowych” panują dobre nastroje.

- Na pewno włączymy się do walki o czołowe miejsca w tabeli – mówi Andrzej Dobroszek, trener PTC Pabianice.

Pierwszy ligowy mecz drużyna z Sempołowskiej rozegra w Łęczycy z Górnikiem. Spotkanie rozpocznie się w sobotę 21 marca o 15:00.

Włókniarz pracowicie przepracował zimową przerwę. Ostatnie spotkanie sprawdzające dyspozycję podopiecznych Jacka Dolińskiego, rozegrane z MKS 2000 Tuszyn, Włókniarz wygrał 2:1 po bramkach Bernaciaka i Grąckiego. Gola dla MKS–u zdobył wychowanek Włókniarza – Rafał Bargiel.
- Będziemy walczyć o najwyższą stawkę, a więc o awans do IV ligi. Zrobimy wszystko, żeby awansować – twierdzi Jacek Doliński, szkoleniowiec Włókniarza.

Zespół z Grota–Roweckiego piłkarską wiosnę rozpocznie podejmując GLKS Dłutów - w sobotę o godz. 15:00.

Pabianickie zespoły nie poczyniły znaczących zmian w składach. Do PTC z GKS–u Ksawerów przeszedł Jakub Tybura. We Włókniarzu nadal trwają negocjacje dotyczące transferów.

Włókniarz zajmuje 4. miejsce, PTC jest 9. Liderem V ligi jest Widzew II Łódź.