0:1 - D. Sulima (42., samobójcza), 1:1 - Dziąg (47., głową), 1:2 - Budka (63.), 1:3 - Lisowski (84.)

Miejscowi zaczęli bojaźliwie, ale w pierwszych 15 minutach oddali cztery celne, choć bardzo lekkie,  trzały na bramkę Hładowczaka.

Dużo groźniejszy był Widzew. W 13. min Sulima bronił strzał Szeligi z 20 m i dobitkę z bliska Jarmuża. Dwie minuty później po akcji Szeligi z Budką Sokalski z 13 m strzela nad bramką. W 27 min po dośrodkowaniu Jarmuża z lewej strony Grzelczak z 3 m trafia w Sulimę. Cztery minuty później Sokalski z 5 m dobijał strzał Brozia i trafił w golkipera PTC. W 32. min miała miejsce najlepsza w pierwszej połowie akcja PTC. Na prawej stronie Michał Bogdan wkręcił w ziemię obrońców gości i zacentrował wzdłuż bramki. Do piłki minimalnie spóźnił się Rafał Sulima i Widzew tylko najadł się strachu.

W 41. min mało brakowało by napastników Widzewa wyręczył Komorowski efektownie główkując pod poprzeczkę własnej bramki. Sulima końcami palców wybił piłkę na róg. Po tym kornerze Sokalski przeniósł piłkę nad bramką. W 42. min rajd prawą stroną przeprowadził Budka i zacentrował na piąty metr. Przez nikogo nieatakowany Sulima wrzucił sobie piłkę do bramki i było 0:1. Potem z 4 metrów przestrezelił partaczący przez cały mecz Sokalski, a w doliczonym czasie gry Sulima obronił strzał Budki z 20 m.

Drugą połowę "Fioletowi" zaczęli z wysokiego C. W 47. min rzut wolny z 30 m na wprost bramki wykonywał Komorowski. wrzucił piłkę na lewą stronę pola karnego do Łukasza Dziąga. Ten precyzyjnie uderzył głową w długi róg i było 1:1. Od tego momentu zarysowała się przewaga bardziej doświadzconych gości. W 63. min wykonywali oni rzut rożny z lewej strony boiska. Fatalnie rozegrany korner przyniósł... gola. Pierwsze dośrodkowanie Budki zostało zablokowane. Pomocnik Widzewa dopadł do piłki na 20 m i płaskim strzałem w długi róg nie dał szans Sulimie - 1:2. W 75 min Dziąg koszmarnie faulował Brozia. Piłkarz PTC zaatakował widzewiaka z przodu wyprostowanymi nogami. Sędzia się nie zawahał i wyrzucił Dziąga z boiska. Od tej pory na boisku istniał tylko Widzew.

W 84. min PTC miało rzut wolny z 25 m. Komortowski trafił w mur i widzewiacy trzema podaniami znaleźli się pod bramką Sulimy. Akcję płaskim strzałem z 15 m wykończył Lisowski i Widzew wygrał 3:1. Jednak z taką grą nie wróżymy łodzianom sukcesów w pierwszej lidze...

PTC: D. Sulima - Szmytka, Kosmala, Dolewka, Karbowiak (72. Felczak)- Bogdan, Drewniak, Dziąg, Komorowski, R. Sulima - Kozłewski.

Widzew II: Hładowczak - Noga, Lewandowski, Kursa , Lisowski - Budka (87. Januszek), Broź (78. Król), Szeliga, Jarmuż - Grzelczak, Sokalski.

Zólte: Kosmala, Komorowski / Król. Czerwona: Dziąg (75.)