0:1 - Bernaciak (36., karny), 1:1 - Boczkowski (48., wolny), 1:2 - Bernaciak (50., karny), 2:2 - Walczyk (64.), 2:3 - Gajda (72.), 2:4 - Bernaciak (90+2.)

Już w 5. min sytuację sam na sam zmarnował Jerzy Kaczorowski. Trzy min później z wolnego celnie uderzał Grącki. W 13. min z 30. m mocno i celnie na bramkę Turka uderzył Kowalczyk. W 16. min Turek kapitalnie broni woleja Choinskiego z 8. m. W 28. min Turek musiał się wysilić po strzale Walczyka. Trzy min później po akcji Gajdy lewą stroną Bernaciak z 20. m uderzył obok bramki.Do 36. min toczyła się wyrównana walka z lekką przewagą gospodarzy. Wtedy szarżę Rafała Kłucjasza przerwał faulem w polu karnym obrońca Neru. Jedenastkę wykorzystał Bernaciak. w 42. min z 6. m w światło bramki nie trafił Kamil Jesionowski. Chwilę później Turek był na posterunku po strzale Boczkowskiego z 25 metrów.

W 48. min doszło do rzadko spotykanej sytuacji. Turek zaczął "rzucać mięsem" w kierunku Sendala, który sprokurował groźną sytuację. Sędzia uznał to za niesportowe zachowanie i podyktował rzut wolny pośredni z 6. m. Strzał Boczkowskiego omal nie rozerwał siatki. Dwie minuty później uderzenie Rafała Kłucjasza ręką w "16" zatrzymał stoper gospodarzy. Kolejny karny i kolejny gol Bernaciaka.

W 52. min dwie idealne sytuacje zmarnował Kamil Jesionowski. W 64. min po trzecim z rzędu kornerze z prawej strony Turek wybił piłkę pod nogi Walczyka, a ten bez problemu z 9. m. trafił do pustej bramki. Cztery min później po błędzie Kubiaka z 16. m chybił Jakub Jesionowski. Chwilę potem Turek broni mocny strzał Dominowskiego. W 72. min Kaczorowski uciekł lewą stroną do końcowej linii i zacentrował do stojącego przy dalszym słupku Gajdy, który głową skierował futbolówkę do siatki. Dwie min później po solowej akcji minimalnie niecelnie uderzył Kaczorowski, a w 79. min Przemysław Kłucjasz z bliska przeniósł piłkę nad poprzeczką. W 88. min przed doskonałą szansą na wyrównanie stanął Walczyk. Jednak zabrakło mu milimetrów, by sięgnąć piłką po ostrej centrze wzdłuż bramki. W 90. min Bernaciak w sytuacji sam na sam trafił w golkipera. W doliczonym czasie gry "Berni" pokazał próbkę nietuzinkowych umiejętności. Rozpędzony, minął kilku rywali i płaskim strzałem w prawy róg pokonał Matusiaka.

Ner: Matusiak - Dubiński, Siwinski, Stajewski, Kowalczyk - K. Jesionowski, Boczkowski, Choiński, Dominowski (71. Olczyk) - J. Jesionowski, Woźniak (8. Walczyk).

Włókniarz: Turek - Kubiak, Załoga, P. Kłucjasz, Sendal - Kaczorowski, Grącki (46. Kluch), Urbaniak, Gajda - R. Kłucjasz, Bernaciak.

Żółta: Gajda.

Włókniarz z dorobkiem 30 pkt awansował na 5. miejsce, bramki 31-20. W 17. kolejce 17 listopada o godz. 13.30 gra u siebie z Polonią Andrzejów. Na mecz można wejść za darmo.