1:0 - R. Sulima (90., karny)

W pierwszej połowie piłkarze zaserwowali kibicom niesmaczne i ciężkostrawne flaki z olejem. W 9. min Sulima wypuścił piłkę z rąk po dośrodkowaniu, ale Janczyk z 14 m nie trafił w światło bramki. Piłkarze grali statycznie, popełniali mnóstrwo prostych i niewymuszonych błędów.

W 24. min po podaniu Sadury Kopeć znalazł się oko w oko z Sulimą, jednak nasz bramkarz był górą. Minutę później z bliska przestrzelił Kopeć. Kibice emocjonowali się ostatnim posiedzeniem V kadencji Sejmu, część przysnęła w promieniach wrześniowego słonka. Do słabego poziomu dostosował się też arbiter, który zapomniał o tym, że po bokach ma asystentów i wydawał decyzje bez patrzenia na sędziów bocznych.

Po przerwie było trochę lepiej, lecz nikt nie potrafił opanować chaosu i kopaniny. Ba, w ciągu pięciu pierwszych minut goście trzy razy wyrzucali aut i trzykrotnie uczynili to żle!

W 52. min Szmytka zagrał pod nogi Kopcia, ten uderzył z 30 m, a Sulima obronił na raty. Dwie minuty Wiosna w sytuacji sam na sam strzelił obok bramki. W 56. min podanie R. Sulimy wzdłuz bramki przejął Jakubowski, ale z 6 m przestrzelił. W 69 z 8 m celnie główkował R. Sulima, a trzy min później głęboką centrę Kacprzyka z lewj strony Wójciak z trudem wybił na róg. W 75. min z 18 m uderzył Kacprzyk, Wójciak z trudem obronił.

W 82. min po dośrodkowaniu Bogdana z prawej strony z 8 m głową strzelał Kacprzyk. Wójciak przeniósł piłkę nad poprzeczką. Zawodnicy PTC mieli optyczną przewagę, po seryjnie bitych rzutach rożnych kotłowało się w polu karnym gości, lecz "Fioletowym" brakowało zimnej krwi.

W 89. min dośrodkowanie Kacprzyka z prawej strony trafiło w rękę(?!) obrońcy. Sędzia nie widział tej sytuacji i dopiero po konsultacji z asystentem pokazał na "wapno". Karnego wykorzystał Rafał Sulima. Goście tak energicznie protestowali, że czerwone kartki ujrzeli Maciej Krenc i Przemysław Bogusz.

PTC: D. Sulima - Kosmala, Szmytka, Drewniak, Dolewka - Jakubowski (56. Kacprzyk), Komorowski (46. Bogdan), Dziąg, Stasiak, R. Sulima - Kozłewski (66. Miszczak).

Różyca: Wójciak - Bogusz, Krenc, Błażejewski, Jończyk - Janczyk, Król, Doryń, Sadura (69. Pawłowski) - Kopeć (58. Chorąży), Wiosna.

Żółte: Bogdan, Kosmala / Doryń
Czerwone: Bogusz, Krenc (obaj 90. min)