Poznaliśmy szczegółowy plan meczów sparingowych, jakie w ramach przygotowania do rundy wiosennej rozegra pabianicki Włókniarz. „Zieloni” zainaugurowali już treningi w nowym roku, w dniu wczorajszym po raz pierwszy w 2010 roku wybiegli na boisko. Był to także pierwszy trening pod wodzą nowego trenera – Leszka Rosińskiego.

 
W sumie piłkarze Włókniarza rozegrają 9 sparingów. Rywale może nie powalają na kolana w porównaniu do tych, jakich udało się umówić rywalowi zza miedzy, ale kilka meczów będzie na pewno interesujących. Oprócz świetnie znanych z ligi zespołów: LKS Różycy, PTC i Orła Parzęczew, „zieloni” zmierzą się z dwoma zespołami z sieradzkiej okręgówki, dwoma z łódzkiej Klasy A oraz z wyżej notowanymi drużynami UKS-u SMS Łódź i Boruty Zgierz.
 
Oto pełny terminarz gier kontrolnych, jakie przyjdzie rozegrać naszej drużynie:
 
1. Orkan Buczek - 30 stycznia (sobota) - 6. miejsce w sieradzkiej klasie okręgowej
2. LKS Orzeł Piątkowisko - 6 lutego (sobota) - 6. miejsce w A-klasie
3. LKS Różyca - 13 lutego (sobota)
4. PTC Pabianice - 17 lutego (środa)
5. UKS SMS Łódź - 20 lutego (sobota) – 7. miejsce ze stratą 2. punktów do 4. miejsca w III lidze, a w przypadku rezerw 6. miejsce w IV lidze, także 2. punkty straty do 3. miejsca
6. LKS Orzeł Parzęczew - 27 lutego (sobota)
7. GLKS Dłutów - 3 marca (środa) - spadkowicz z okręgówki, aktualnie 4. miejsce w A-klasie
8. LKS Kwiatkowice - 6 marca (sobota) – 5. miejsce w sieradzkiej okręgówce
9. MKP Boruta Zgierz - 13 marca (sobota) – 14. miejsce w IV lidze
 
Wszystkie spotkania mają być rozegrane w Pabianicach (boczne boisko Włókniarza) z wyjątkiem pojedynku z UKS SMS Łódź, który odbędzie się na sztucznym boisku przy ul. Milionowej 12 w Łodzi.
 
Źródło: własne / wlokniarzpabianice.info