Odbył się pierwszy z zaplanowanych turniejów w beach soccera na lewitynie. Udział wzięły 3 drużyny.

W pierwszym meczu zespół Plastuś i przyjaciele pokonał 6:3 drużynę Nowa Wieś. Wynik 4:0 po pierwszej połowie nie dawał szans zawodnikom Nowej Wsi, jednak Ci po przerwie zdołali zmniejszyć straty i strzelili 3 bramki, ale to było za mało na rozpędzonych przeciwników, który dołożyli jeszcze dwa trafienia. W kolejnym meczu Plastuś i przyjaciele zmierzył się z drużyną Życie Pabianic i przyjaciele. Pierwszą bramkę strzelili ci drudzy, ale sytuacja w meczu wyrównała się i gra toczyła się bramka za bramkę. O jedną lepsi okazali się Plastuś i przyjaciele, wygrywając 4:3. W meczu Nowa Wieś vs Życie Pabianic i przyjaciele lepiej prezentowali się ci drudzy, ale długo nie potrafili udokumentować tego strzeleniem bramki. Gdy już się to udało, Nowa Wieś zaczęła grać agresywniej i wyrównała wynik meczu. ŻP szybko odpowiedziało, strzelając na 2:1, ale Nowa Wieś nie zamierzała się poddawać i kilkadziesiąt sekund przed końcem meczu Rafał Górny wyrównał wynik spotkania, który do końca już się nie zmienił.