Miejmy nadzieję, że wyniki drużyny Jarosława Staniaszczyka to bardziej zasłona dymna niż wypadkowa obecnej formy. Tym razem ograli nas 17-latkowie z UKS SMS Łódź. I choć wynik meczu otworzył Bartosz Jarych, strzelając głową po rzucie wolnym, to przed przerwą łodzianie dwukrotnie pokonali Michała Marciniaka. Kwadrans po zmianie stron Szymon Przyk przytomnie zmienił tor lotu piłki po strzale Kacpra Kaczorowskiego i było 2:2. Ostatnie słowo należało jednak do łodzian, którzy strzelili gola na 3:2 w 88. minucie spotkania.

Włókniarz: Marciniak – Kowalski, Czerwiński, Mazur, Jarych – Szafoni, Bronka, Kaczorowski, testowany, Sobytkowski – Rikszajd. Na zmiany: Wach – Kosatka, Maćkowiak, Gilski, Rokuszewski, Przyk.