Ledwie 23 sekundy po rozpoczęciu gry Robert Marcinkowski podał do Tomasza Ostalczyka, który otworzył wynik meczu. W 8. minucie było już 2:0 – Damian Kozłewski zmienił tor lotu piłki po strzale Jana Rychty.

Po przerwie GKS dołożył dwa kolejne gole. W 66. minucie podanie Piotra Grzejdziaka minęło kilka par nóg i wylądowało tuż przed bramką, gdzie znalazł się Rafał Rikszajd i z bliska wpakował piłkę do siatki. W 80. minucie zagapiła się obrona GKS i gracz gości z kilku metrów pokonał Damiana Rzeźniczaka. Na dwie minuty przed końcem wynik ustalił precyzyjnym strzałem przy słupku Arkadiusz Telesiewicz.

Ksawerowianie mieli szansę, by wygrać wyżej, lecz po filmowej akcji Patryka Olszewskiego, Grzejdziaka i Telesiewicza piłka nie wpadła do siatki, a z ładnymi strzałami głową Rikszajda i Bartłomieja Grali poradził sobie aleksandrowski golkiper.

GKS: Rzeźniczak – Kubala, Sowiński, Grala, Ciesielski (K. Rychta) – J. Rychta (Rikszajd), Grzejdziak, Telesiewicz (Majchrzak), Ostalczyk (Bajer), Marcinkowski (Jędrzejczyk) – Kozłewski (Olszewski).