Na II Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Piłce Nożnej Drużyn OSP w Sieradzu drużyna OSP Dobroń zajęła II miejsce. Grała w składzie: Filip Baranowicz, Adrian Jurowski, Łukasz Kluch, Mateusz Lewandowski, Mariusz Misiak (kapitan), Michał Misiak, Michał Otomański, Kamil Przybysz, Jakub Surowy, Mateusz Szerffel.

W pierwszym meczu OSP Dobroń wygrało z OSP Czerniewice 6:2. Bramki strzelali: Mariusz Misiak 2, Mateusz Szerffel, Mateusz Lewandowski, Adrian Jurowski, Filip Baranowicz po jednej.

Mecz z OSP Kodrąb zakończył się bezbramkowym remisem. W meczu o wszystko z OSP Przedłęcze bramki strzelali: Mariusz Misiak, Mateusz Szerffel, Michał Misiak.

W półfinale OSP Dobroń zmierzyło się ze zwycięzcą grupy D - OSP Stroniewice (powiat łowicki). Ponieważ mecz zakończył się bezbramkowym remisem, o wejście do finału wojewódzkiego zdecydowały rzuty karne. OSP Dobroń wykorzystało 3 rzuty karne. Strzelali: Mariusz Misiak, Michał Misiak i Kamil Przybysz.

W finale OSP Dobroń grało z OSP Lubowidza (powiat brzeziński) i straciło bramkę w ostatniej minucie meczu. Przegrali 0:1. Do Dobronia wrócili ze srebrem. W zawodach reprezentowali powiat pabianicki. Opiekunem drużyny był Mariusz Krulik, komendant gminy OSP w Dobroniu.