UKS SMS Łódź – Włókniarz Pabianice 4:0

W spotkaniu tym trener Leszek Rosiński miał do swojej dyspozycji 18 zawodników. Całkiem nową twarzą był 20-letni Piotr Grzejdziak (rocznik 1992). Zawodnik ten jest wychowankiem Włókniarza, grającym także w juniorach Widzewa Łódź.

W spotkaniu już do przerwy „zieloni” przegrywali 0:3, a dwie z trzech bramek padły w samej końcówce pierwszej odsłony. Po przerwie to pabianiczanie sprawiali wrażenie lepszej drużyny i mieli swoje okazje, ale brakowało wykończenia. Najlepsza z sytuacji to poprzeczka po strzale Grzejdziaka. W końcówce spotkania to rywale trafili, ustalając technicznym strzałem wynik na 0:4.

Włókniarz: BartnikPietras (46. min, Klimek), Marczak, Sieczkowski, Ciszewski (46. min, K. Kosmala) – Bogdan (46. min, Usiak), I. Grącki (46. min, Kurzawa), Gorący (46. min, Rubinkowski), Kacprzyk (46. min, Janasiak) - Bronka, Olszewski (46. min, Grzejdziak).