Przeciwko swoim niedawnym koleżankom wystąpiła nasza nowa zawodniczka Marta Stempel. Ale to nie ona okazała się bohaterką czwartkowego starcia. Była nią Anna Owczarz, która aż trzykrotnie wpisała się na listę strzelców. „Młoda” trafiała do siatki w 36., 60. i 77. minucie.

Prowadzenie „Perełki” uzyskały w 15. minucie, gdy z podania Patrycji Marciniak skorzystała Joanna Błaszczyk i zdobyła bramkę. Potem był hat-trick Owczarz, a dzieła zniszczenia Zawiszy dopełniła Marciniak, która najpierw wykorzystała podanie od Owczarz, a po kilku minutach zamieniła na bramkę zagranie Błaszczyk.

Zadowolony też był zapewne trener Wiesław Siębor, który z większym optymizmem mógł spojrzeć na ławkę rezerwowych. Były na niej doświadczone Natalia Małek i Aleksandra Próbka oraz młode Gabriela Dobraz oraz Natalia Stępień.

Po raz pierwszy w naszym zespole w linii pomocy zaprezentowała się Karolina Błaszczyk (rocznik 2005), która ostatnio przywdziewała barwy szczercowskiej Astorii.

PTC: testowana – Forc, Marciniak, testowana, Stempel – Owczarz, Kociołek, K. Błaszczyk, Rosiak, Kania – J. Błaszczyk. Na zmiany: Małek, Próbka, Dobras, Stępień.