Rezerwy Włókniarza pokonały w Justynowie miejscowy LKS 5:2 (3:1). W pierwszej połowie bohaterem był Oskar Nazarczyk – środkowy pomocnik „zielonych” trafił do siatki w 14. i 42. minucie. Na pierwszą bramkę gospodarze odpowiedzieli i było 1:1. W 36. minucie bramkarza LKS pokonał Szymon Przyk.

20 minut po przerwie rzut karny wykorzystał grający trener Gorący i zrobiło się 1:4. Gospodarze zdobyli drugą bramkę, ale ostatnie słowo należało do Włókniarza – w 80. minucie wynik ustalił 17-letni rezerwowy, Aleksander Kozak.

Włókniarz II: Jędrzejczyk – Stokłos, Oberle, Czerwiński, Stachowski – Gorący, Potrzebowski (28. Ochal), Nazarczyk, Niżnikowski (68. Kozak), Wójcik (67. Łopatecki) – Przyk (83. Glinkowski).

***

Rozgrywki Pucharu Polski z głowy mają już przy Sempołowskiej. PTC poległo w Gałkówku z miejscowym LKS 1:3 (1:3). Zanim „fioletowi” zorientowali się, że są na boisku, przegrywali już… 0:3. Gospodarze trafiali do siatki w 4., 7. i 11. minucie. Honorową bramkę dla PTC zdobył w 37. minucie Marcin Bączał. Ważniejsza od Pucharu Polski przy Sempołowskiej jest jednak liga – budowana niemal od podstaw drużyna musi skrzętnie zdobywać ligowe punkty i… doświadczenie.

PTC: Mazurek (80. Dobrosz) – Kaczmarek, Sikorski, Zieliński, Konieczny – Stępniak (46. Leszczyński), Kamiński (30. Bączał), Frankowski (80. Gorzela), Rosiak – Bieliński, Szumigaj.