W rozegranym w Piotrkowie Trybunalskim sparingu Włókniarz pokonał 4-ligową Concordię 4:1 (3:0).
Gospodarze byli tłem dla bardzo dobrze dysponowanych pabianiczan. Klasą samą dla siebie był Mateusz Klimek. Po jego dośrodkowaniu w 18. min obrońca Concordii wpakował piłkę głową do swojej bramki.
Po objęciu prowadzenia Włókniarz przycisnął grających dwie ligi wyżej gospodarzy. Nasi zawodnicy stworzyli kilka groźnych sytuacji. Najlepsze okazały się rzuty rożne. Dwa dokładne dośrodkowania wykorzystał Klimek. Po jego strzałach głową goście do przerwy prowadzili 3:0. Po zmianie stron i kilku zmianach w naszej drużynie w końcu do głosu doszli podrażnieni gospodarze. Między 60. a 70. minutą spotkania egzekwowali kilka rzutów wolnych, z których wykorzystali jeden - w 69. min. To było wszystko, co mogli zrobić. Wynik ustalił Patryk Olszewski w 75. min w zamieszaniu podbramkowym.
Piotrkowscy kibice po meczu nie szczędzili pochwał dla naszej drużyny.

Skład Włókniarza: Rzeźniczak, Rutkowski, Seliwiorstow, Piotrowski, Klimek, Urbaniak, Wiśniewski, Złotnowski, Stępiński, Olszewski, Sumera. Na zmiany: Usiak, Rudzki, Otomański, Madaj, Janasiak, Mendak, Frącala, Bednarkiewicz, Pabich.