Rozpoczęło się fantastycznie – w 6. minucie Tomasz Sęczek dostał na prawej stronie dobre podanie i przytomnym lobem pokonał bramkarza. Chwilę później Jakub Waszczuk świetnie obronił strzał w bliższy róg. W 14. minucie Sęczek powinien podwyższyć prowadzenie, ale celując przy dalszym słupku, nie trafił w bramkę. W 37. minucie goście wyrównali precyzyjnym strzałem przy słupku.

W drugiej połowie nasi strzelali celnie, lecz zbyt lekko (Sęczek, Artur Sobytkowski). W 71. minucie goście pokazali, że jednym prostopadłym podaniem można rozerwać obronę rywala, wyjść sam na sam z bramkarzem i strzelić do siatki.

180 sekund później Waszczuk został zablokowany przy wybiciu piłki, a potem gracz Term skierował piłkę do pustej bramki. Przyjezdni ustalili wynik w 79. minucie, gdy gracz z Uniejowa przez pół boiska popędził sam na bramkę Włókniarza, pokonując Waszczuka.

Włókniarz: Waszczuk – Jarych (68. Włodarczewski), Stokłosa, Mendak, Gorący – Bielawski, Mordzakowski, Potrzebowski, Sobytkowski (68. Kamiński), Dresler – Sęczek.