Przed laty Adam Topolski, jako wiceprezes GKS-u Ksawerów, pełnił funkcję spikera meczów. Tym razem wrócił do starej roli.

W pierwszych 45 minutach żaden z zespołów nie zaskoczył rywala. Po przerwie mocne uderzenie zanotował Tomasz Ostalczyk, który trafił do siatki w 47. i w 49. minucie. W 68. minucie Bartłomiej Grala strzelił bramkę z karnego podyktowanego za faul na Patryku Olszewskim. Minutę później po wykonywanym na raty rzucie rożnym Włókniarz zdobył gola na 3:1. Za kolejne 60 sekund padła następna bramka – Grala sprytnie zmienił tor lotu piłki po kornerze. W 82. minucie po indywidualnej akcji trafił Olszewski, a w doliczonym czasie gry rywala dobił Łukasz Wiśniewski.

GKS Ksawerów – Włókniarz Konstantynów 6:1 (0:0)

Gole dla GKS: Ostalczyk 47., 49., Grala 68.,k., 70., Olszewski 82., Wiśniewski 90+1.

GKS: Rzeźniczak – Kubala (Księżak), Grala, Sowiński, Wójcik (Kosmowski) – Poros (Fraszak), Kacprzyk (Wiśniewski), Grzejdziak, Ostalczyk (Olszewski), Jędrzejczyk – Rikszajd (Kozłewski).