Grający przy podmuchach porywistego wiatru piłkarze uraczyli nas niezłym widowiskiem. Goście objęli prowadzenie w 10. minucie po golu Dominika Fortuny. PTC wyrównało po kwadransie, gdy po centrze z rzutu wolnego i zgraniu piłki głową w polu karnym Stali najprzytomniej zachował się Paweł Drewniak i skierował piłkę do siatki. W 33. minucie to „fioletowi” cieszyli się z prowadzenia. Do prostopadłego podania Daniela Dudzińskiego wystartował Mateusz Żabolicki i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi Stali. Radość z prowadzenia trwała ledwie 180 sekund. Po kolejnym błędzie defensywy, Radosław Kuciński z bliska pokonał Damiana Kruka.

Tuż po przerwie Stal zdobyła gola po strzale z rzutu wolnego. Ponownie trafił Kuciński. Stracona bramka odebrała gospodarzom ochotę do gry. Kompletnie uszło z nich powietrze. W doliczonym czasie gry przyjezdni skontrowali PTC i za sprawą Tomasza Florczaka ustalili wynik na 2:4.

PTC – Stal Głowno 2:4 (2:2)

Gole: Żabolicki 25., Drewniak 33. - Fortuna 10., Kuciński 36., 47., Florczak 90+4.

PTC: Kruk – Drewniak, Ziółkowski, Sikorski, Pintera (75. Stuchała) – Bielak, Kling (70. Hiler), Kaźmierczak (83. Grałka), Szynka, Dudziński (80. Szczyszek) – Żabolicki (85. B. Znojek).