Do przerwy wszystko się zgadzało. Pabianiczanie prowadzili z wiceliderem A Klasy 2:0 po dwóch trafieniach Pawła Leonowa. Pierwszą bramkę „Leon” strzelił w 35. minucie, wykańczając z bliska podanie z prawej strony. Drugie trafienie to typowy gol „do szatni” – w 45. minucie uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Niestety, podobnie jak w meczu ze Starem Brzeziny po przerwie pabianiczanie stracili trzy bramki i zwycięstwo wymknęło im się z rąk. Ozorkowianie trafiali do naszej siatki w 52., 79. i 80. minucie.

Włókniarz: Waszczuk – Kowalski, Acela, Froncala, Kosatka – Szafoni, Leonow, Potrzebowski, Szewczyk, Wójcik, Przyk. Na zmiany: Seroczyński, Ochal, Stokłos, Kozak, Gorący, Kaczorowski, testowany.