Seria porażek nie może trwać w nieskończoność. I podopieczni Adama Jędraszczyka, którzy w tym sezonie przegrali dziewięć razy z rzędu, mają tego pełną świadomość. Mecz z Włókniarzem to nie są zwykłe derby, to nie tylko potyczka o ligowe punkty. To odwieczna walka o prestiż, honor, panowanie w małej ojczyźnie, czyli powiecie.

W sobotni wieczór w hali powiatowej nikt nie położy się na parkiecie i każdy będzie dawał z siebie wszystko. Dlatego warto będzie przyjść na ten mecz. WSTĘP BEZPŁATNY.

Po dziewięciu kolejkach obie drużyny zamykają ligową tabelę. Pabiks z zerowym kontem jest ostatni, Włókniarz wygrał tylko raz – w 4. kolejce z AZS-em AWF Warszawa. Konstantynowianie dysponują najsłabszym atakiem w lidze (158 rzuconych goli), toteż ich przedstawicieli trudno szukać wśród najlepszych strzelców ligi. Z kolei Pabiks legitymuje się najgorszą defensywą – nasi bramkarze wpuścili aż 288 bramek. Najlepszym snajperem jest Bartłomiej Kiełbasiński, zdobywca 31 goli.

Podczas meczu będzie trwała akcja „Zostań dawcą szpiku”. Będzie można oddać 5 mililitrów krwi do analizy. Dokumenty i ankiety do wypełnienia na stronie: .http://www.pabiks.com.pl