Jeszcze w niedzielę w Pabianicach mamy Mistrzostwa Polski Masters, w których udział bierze ok. 350 zawodników z całej Polski, reprezentujących 23 kluby. Mistrzostwa rozgrywane są w kategorii + 33 kobiet oraz  + 35, +45 w kategorii mężczyzn. W sobotę były mecze eliminacyjne. W niedzielę od godz. 9.00 rozgrywane będą mecze finałowe, a o godz. 16.30 nastąpi uroczyste zakończenie turnieju.

Na parkietach zobaczymy wielu  medalistów i reprezentantów Polski. Będą to m.in.: Jan Gmyrek, Jerzy Garpiel, Tomasz Lebiedziński, Andrzej Pułka, Paweł Orzłowski, Wojciech Łuczyk, Grzegorz Piotrowski. Na mistrzostwach można zobaczyć łódzkich olimpijczyków z Montrealu, są to: Zygfryd Kuchta, Andrzej Szymczak, Włodzimierz Wachowicz i Grzegorz Kosma. Podczas niedzielnych finałów z okazji Dnia Dziecka co mecz losowane będą nagrody  niespodzianki dla dzieci, które przy wejściu na salę otrzymają kupony.                                  

Mistrzostwa bronić będą ekipy z Krakowa, które w poprzednich zawodach okazały się najlepsze. W tym roku w gronie faworytów upatruje się zespoły w kat. + 35: Vive Targi Kielce, Zagłębie Lubin, Warszawę i gospodarzy imprezy Włókniarza Pabianice, który w ubiegłym roku zdobył srebrny medal. W kat + 45 za faworytów uważa się Lwy Jasia Łaziska Górne, Czuwaj Przemyśl i Szczecin. Niespodzianką jest, że po raz pierwszy startują zespoły żeńskie.