Nie udał się wyjazd piłkarzy ręcznych w rozgrywkach III ligi do Zamościa, gdzie nasi przegrali z miejscową Padwą 29:36 (13:20). Po udanym początku prowadziliśmy 6:4 (10 minuta). Potem 5 minut zdecydowało o wyniku meczu. Między 10 a 15 minutą zawodnicy Pabiksu rzucili 1 bramkę, a gospodarze - 9 bramek. I zrobiło się 7:13. W drugiej połowie trwała wyrównana walka na parkiecie, ale straty z pierwszej połowy nie udało się odrobić.
W meczu wystąpili: Mateusz Oklejak, Marcin Grzanka – bramkarze, Sebastian Stawicki 7 bramek, Dariusz Wróbel 5, Ryszard Klimczak 5, Włodzimierz Stawicki 4, Marcin Trojanowski 3, Marcin Strzelec 2, Łukasz Dumka 2, Łukasz Miller 1, Łukasz Raszewski, Michał Kaflak.
W sobotę o godzinie 18.00 w Łodzi nasi zawodnicy rozegrają kolejny mecz mistrzowski z Chks Łódź.
* * *
Lepiej od seniorów spisali się juniorzy starsi Pabiksu, którzy pokonali u siebie Anilanę Łódź 32:28 (19:13). Bardzo dobry mecz rozegrał w bramce Marcin Grzanka. Bramki zdobyli: Marcin Trojanowski 8, Sebastian Stawicki 7, Adam Paruszewski 7, Michał Kaflak 3, Daniel Zajączkowski 3, Łukasz Miller 3, Damian Kędzierski 1, Patryk Binkowski, Damian Gras, Marcin Grzanka.